Ministri Peci në “Stone Castle”: Kemi verën më të mirë në rajon

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, gjatë qëndrimit të tij në Rahovec për Ditën e Verës, ka vizituar verarinë “Stone Castle”, ku pa nga afër punën që bëhet aty. Gjatë vizitës në verarinë “Stone Castle”, në kuadër të vizitave për nderë të shënimit të 25 Majit – Ditës së Verës në Rahovec, ka thënë se, në bazë të vlerësimit të ekspertëve, Kosova e ka verën me të mirë në…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>