Ministri Faton Peci realizon vizitë në terren

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci këtë të diel vizitoi fermën e fermerit Emin Gashit në fshatin Sibovc të Obliqit, i cili bashkë me familjen e tij janë të përkushtuar me zell në punën e tyre në bujqësi. Duke parë nga afër punën dhe përkushtimin e Eminit dhe 6 vëllezërve të tij, Ministri Peci tha se nuk ka vlerësim a kënaqësi më të madhe për mua si Ministër sesa kur…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!