Merr fund ëndrra e Kosovës, Berisha ftohet nga Gjermania

Mërgim Berisha do të luaj për Gjermaninë. Përfaqësuesja e “pancerëve” do të prezantoj pas pak listën për dy ndeshjet e marsit.

Befasia më e madhe është ftesa për kosovarin pasi formës së lartë që po kalon tek Augsburg.

Selektori gjerman, Hansi Flick ka vendosur të freskoj listën me emra të ri dhe Berisha është njëri nga ta.

Lajmi sapo është dhënë nga mediat gjermane, ndërsa lista e plotë pritet të publikohet pas pak.

Lajmet Merr fund ëndrra e Kosovës, Berisha ftohet nga Gjermania >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!