Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë “Perlën”

Reperët shqiptar, Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar projektin e tyre më të ri të titulluar “Perla”.

Kënga është publikuar mbrëmjen e së enjtes në bashkëpunim me OG Merks.

14 orë pas publikimit ka arritur të mbledh rreth 84 mijë shikime në Youtube.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Kreshnik Fazliu, Festim Arifi dhe Bledar Gashjani, video është krijuar nga Jedd Roberts dhe producent ekzekutiv Kreshnik Fazliu, Festim Arifi dhe P.I.N.T.

Kujtojmë se bashkëpunimi i fundit i reperëve ishte 4 javë më parë me Majk i titulluar “ Zemra e saj”./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>