Mblidhet për herë të parë Komisioni Hetimor për rrjedhjen e të dhënave nga TIMS

Komisioni Hetimor Parlamentar për rrjedhjen e të dhënave nga sistemi TIMS ka nisur sot punën.

Në mbledhjen e parë të Komisionit Hetimor për çështjen e administrimit të të dhënave të sistemit “TIMS”, nënkryetari Toni Gogu, propozoi deputetin Xhemal Qefalia si sekretar të këtij komisioni.

Komisioni drejtohet nga deputeti demokrat Ervin Salinaji, nënkryetar Toni Gogu, ndërsa në këtë mbledhje pritet të bëhet konstituimi, qëllimi i ngritjes së komisionit dhe po ashtu të miratohet një plan pune.

Lajmet Mblidhet për herë të parë Komisioni Hetimor për rrjedhjen e të dhënave nga TIMS >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>