Mbi 10 milionë euro për programin për Zhvillim Rural

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci përmes një njoftimi në facebook ka njoftuar se të gjithë ata që janë në pritje të përfitimit të Granteve për Zhvillimm Rural. Peci ka treguar se do të jenë të përfshirë mbi 206 projekte në të cilën përfitojnë fermerët, mirëpo sipas tij në mungesë të buxhetit ai shkruan se të gjithë janë fitues. ”Të dashur fermerë aplikues të…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!