Masazh dhe s*ks/ Zbulohet “foleja” e prostitucionit në Tiranë

Një tjetër qendër masazhesh, ku ushtrohej aktiviteti i jashtëligjshëm i prostitucionit, u zbulua këtë fundjavë në kryeqytet.

Në operacionin e koduar “Flower”, policia zbuloi biznesin, ku përveç aktivitetit të regjistruar ligjërisht si qendër masazhesh, ushtrohej edhe aktiviteti i kundërligjshëm i prostitucionit.

Në pranga ra menaxherja 28-vjeçare, ndërsa u vunë nën hetim katër punonjëse seksi, të moshave 25-35 vjeçe. Në kërkim u shpall një 29-vjeçar që dyshohet se është ‘pronari’ i këtij biznesi.

Qendrat e masazheve, që shërbejnë si fole prostitucioni, janë shndërruar në një problem shqetësues në Tiranë dhe qytetet e tjera.

Lajmet Masazh dhe s*ks/ Zbulohet “foleja” e prostitucionit në Tiranë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>