Lyrical Son sërish baba, pamje nga festa e zbulimit të gjinisë

Lyrical Son po bëhet sërish baba.

Ai dhe gruaja e tij Gresa, të cilët janë prindër të dy vajzave, po presin djalë.

Ata e realizuan edhe festën e zbulimit të gjinisë në Amerikë dhe ndanë me ndjekësit fotografi nga dita e veçantë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!