Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi kanë bashkuar forcat për këngën e re “Shqiptare”.

Projekti “Shqiptare” është finalizuar edhe me një videoklip. Artistët përveç tekstit janë përkujdesur që edhe veshjet e tyre të jenë me motive kombëtare, duke shtuar një dozë autenticiteti dhe duke theksuar lidhjen e fortë me temën e këngës./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>