Lot gëzimi, 8- vjeçari bashkohet me nënën pas 52 orësh i bllokuar në rrënoja

Histori dhe imazhe të pabesueshme vazhdojnë të bëhen virale kudo nga vendet e prekura si pasojë e tërmetit në Turqi dhe Siri.

Në Hatay, Turqi, një djalë tetë vjeçar është shpëtuar nga rrënojat e një ndërtese të shembur pas rreth 52 orësh.  Yigit Cakmak u dërgua nga ndërtesa te nëna e tij që priste, e cila e përqafoi me lot gëzimi./Rahoveci.info.info/

LEXO EDHE KETE

Humbi 12 anëtarët e familjes në tërmet: Rrënimi i këtij njeriu pasqyron skenat e tmerrshme pas tërmetit në Turqi e Siri

Lajmet Lot gëzimi, 8- vjeçari bashkohet me nënën pas 52 orësh i bllokuar në rrënoja >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!