Lori paralajmëron albumin e ri, ja kur pritet ta publikojë

Artistja shqiptare, Lori Kaçka ka paralajmëruar albumin e saj më të ri.

Për fansat e saj Lori ka treguar se albumi  titullohet ”Krejt dashni” dhe pritet të publikohet më 8 shkurt.

“Krejt dashni” do të përbëhet nga 6 këngë të cilat artistja i ka titulluar “A nuk o dam”, “Ti ma ke lanë”, “Me aeroplan”, “A kisha ditë” dhe “Kush me na nalë” solo, shkruan Rahoveci INFO.tv.

Ndërsa, e vetmja këngë në bashkëpunim e këtij albumi është titulluar “Di di dikush” me Ylli Demaj.

“Jam shume e lumtur per kete superrrrr realizim…Mezi po pres ta ndaj me ju”, ka shkruar Lori në “Instagram”./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>