Loredana dhe Yll Limani vijnë në bashkëpunim

Yll Limani dhe Loredana Zefi janë bërë bashkë për të sjellur bashkëpunimin e parë të tyre muzikor.

Këtë e kanë bërë të ditur artistët në Instagram, me disa fotografi të shkrepura gjatë xhirimeve të videoklipit.

“Këto ndjenja e kanë emrin tënd”, ka shkruar Ylli krahas fotografive me Loredanën.

Dyshja ende nuk e kanë zbuluar datën, mirëpo u bë e ditur se ky projekt vjen gjatë këtij muaji./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Lajmet Loredana dhe Yll Limani vijnë në bashkëpunim first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!