Lojtari i kombëtares impresionon Zonjën e Vjetër

Gazeta italiane “Tuttosport”, ka shkruar se Juventus ka shprehur interesimin për transferimin e lojtarit të kombëtares shqiptare, Mario Mitaj.

Megjithëse Shqipëria nuk arriti të fitonte ndaj Kilit, loja e tij i ka impresionuar drejtuesi bardhezi me performancën e treguar.

Tashmë ai është kthyer në synimin e Juventusit dhe në merkaton e verës mund të ketë një ofertë për futbollistin.

Kartoni i tij është i përballueshëm për “Zonjën” dhe me siguri mund të arrihet një marrëveshje mes palëve.

Kjo do ishte një mundësi shumë e madhe për një ndër yjet e Kombëtares shqiptare.

Lajmet Lojtari i kombëtares impresionon Zonjën e Vjetër >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>