LIVE nga Milano – Rama nis takimin me shqiptarët e Italisë, kjo është atmosfera

Numër i lartë i emigrantëve që duan të pjesë e takimit me Ramën ka dalë jashtë parashikimeve.

Organizatorët kanë hapur dyert e pallatit të sportit, pavarësisht se stadiumi ka një kapacitet mbi 4 mijë persona vetem të ulur, dhe dyfishi me kembe.

Gjatë performancës së tij, këngëtari Noizy ka njoftuar se dyert do të hapen në mënyrë që të hyjnë edhe ata që prisnin jashtë.

Lajmet LIVE nga Milano – Rama nis takimin me shqiptarët e Italisë, kjo është atmosfera >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>