Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Kampionati Botëror ka përfunduar tashmë dhe ligat janë gati të rifillojnë, me skuadrat evropiane që kanë bërë tashmë plane për afatin kalimtar të janarit.

Mbetet për t’u parë se çfarë ka rezervuar e ardhmja për disa yje si Cristiano Ronaldo, Joao Felix, Isco dhe Luis Suarez.

Marca ka bërë një listë me lojtarët që pritet të bëjnë një lëvizje në janar:

Lexoni në këtë link: Telegrafi. /Rahoveci INFO/

Lajmet Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!