Leverkusen i Xhakës, nuk di për humbje

Bayer Leverkusen dhe Xabi Alonso po kalojnë një moment vërtet magjik.

Skuadra e drejtuar nga trajneri spanjoll fitoi 1-2 në transfertën e Heidenheim këtë të shtunë, duke vazhduar të qëndrojë e palëkundur në krye të renditjes së Bundesliga-s, me tetë pikë diferencë momentalisht nga Bayern Munich i vendit të dytë.

Në çdo rast, statistikat e “Aspirinave” janë të pabesueshme, në 32 ndeshjet e fundit skuadra numëron plot 28 fitore dhe 4 barazime, por nuk ka asnjë humbje në të gjitha kompeticionet.

Lajmet Leverkusen i Xhakës, nuk di për humbje >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>