Lëndohet Hysaj, ja sa do qëndrojë jashtë fushës

Ndryshe nga Serie A, ku pjesën më të madhe e ka kaluar në stol, në Champions League historia është ndryshe.

Sarri shpesh e ka aktivizuar si titullar, kështu ndodhi edhe kundër Bayern Munich.

Për fat të keq, anësori kuqezi pësoi një dëmtim duke dalë nga fusha në minutën e 60-të.

Sipas mediave italiane, Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim në kavilje dhe pritet të qëndrojë jashtë fushave të lojës nga 2-3 javë.

Gjithsesi, nuk përjashtohet një rikuperim më i shpejtë për futbollistin shqiptar, por prezenca e tij në Mynih duket e pamundur.

Lajmet Lëndohet Hysaj, ja sa do qëndrojë jashtë fushës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>