”Larg” publikohet nga Arbnora

”Larg” titullohet kënga e re e publikuar nga artistja, Arbnora.

Kënga është prodhim i ZzappnChriss, kurse, teksti u shkrua nga ajo dhe reperi Silent, shkruan Rahoveci INFO.tv

Në videoklipin e këngës merr vëmendje, dukja sensuale e Arbnorës.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>