Lansohet projekti “Me ty” nga Nora, Cricket dhe Gesko

Treshja Nora Istrefi, Cricket dhe Gesko kanë publikuar projektin e ri muzikor “Me ty”.

“Me ty” solli për herë të parë tre artistët bashkë.

Ky projekt muzikor është finalizuar me videoklip.

Së fundmi, Nora erdhi solo. “Ciao” është projekti i fundit i artistes./21Media

Lajmet Lansohet projekti “Me ty” nga Nora, Cricket dhe Gesko first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!