Lansohet në eKosova shërbimi për aplikim lidhur me subvencionimin e rrymës për familjet e cenueshme

Në platformën e-Kosova është lansuar shërbimi për aplikim lidhur me subvencionimit e energjisë elektrike për familjet e cenueshme.

Në faqen e-Kosova është sqaruar edhe si mund të bëhet aplikimi.

Postimi i plotë:

Në Platformën eKosova u lansua shërbimi:

Aplikimi për subvencionim të energjisë elektrike për familjet e cenueshme;

Marrja e këtij shërbimi realizohet duke i kaluar hapat si në vijim:

1. Hapja e Platformës eKosova;

2. Identifikimi në Platformë përmes numrit personal dhe fjalëkalimit;

3. Klikimi mbi shërbimin “Prona”.

Linku: https://ekosova.rks-gov.net/Services/SubService?service=477

Platforma e shërbimeve elektronike “eKosova”

Lajmet Lansohet në eKosova shërbimi për aplikim lidhur me subvencionimin e rrymës për familjet e cenueshme >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>