“Lamtumirë” bashkon Xhensilen, Ardianin dhe Noyz-in

Sot gjatë ditës artistët Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi e reperi Noizy kanë publikuar projektin e tyre më të ri të titulluar “Lamtumirë”.

Për tekstin janë kujdesur vetë këngëtarët, të ndihmuar dhe nga J Gashi.

Ndêrsa, “Hija” ka realizuar videoklipin.

 

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>