Lajmi i fundit / Plagoset një person në Prishtinë

Policia konfirmon se sot rreth orës 11:30 ka pranuar informatën për një person të lënduar nga arma e zjarrit.

Njësitet e nevojshme policore menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetë dhe sekuestruar dy armë zjarri (një AK-47 dhe një armë të shkurtër), tha zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Personi i lënduar ndodhet në tretman mjekësor, ndërkohë që hetuesit policor në koordinim me prokurorinë po kryejnë procedurat e nevojshme hetimore lidhur me rastin”, tha ajo.

Lajmet Lajmi i fundit / Plagoset një person në Prishtinë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>