Lajmi i fundit / Gjendet i vdekur një 24-vjeçar në Prizren

Një 24-vjeçar është gjetur i vdekur në Prizren. Dyshimet e para të Policisë janë se i njëjti ka kryer vetëvrasje me kallashnikov AK 47.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe dyshimet e para janë se viktima D.K., mashkull, 24 vjeç ka kryer vetëvrasje duke përdorur armën AK 47. Është njoftuar prokurori kujdestar dhe të gjitha njësit dhe zyrtarët përgjegjës kanë dal në vendngjarje dhe janë duke u marr me rastin”, ka deklaruar Gashi.

Lajmet Lajmi i fundit / Gjendet i vdekur një 24-vjeçar në Prizren >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>