Ky eshte fenomeni me i pashpjegueshem ne bote, Shikoni pamjet se cfare ka ndodhur ne kete plazh… (VIDEO)

Ky eshte fenomeni me i pashpjegueshem ne bote, Shikoni pamjet se cfare ka ndodhur ne kete plazh. Nga guret e cuditshem levizes ne mykun misterioz, ne do te eksplorojme disa prej gjerave me misterioze dhe fenomenet me te pashpjegueshme ne planet.

Keto jane 10 gjerat qe kane habitur shkencetaret dhe studiuesit per vite te tera. Uluni,rehatohuni dhe behuni gati te ndriconi mendjen./Rahoveci.info.info/

LEXO EDHE KETE

“Hajdutët e pafat” – Vodhën mbi 200 këpucë, të gjitha për këmbën e djathtë

 

Lajmet Ky eshte fenomeni me i pashpjegueshem ne bote, Shikoni pamjet se cfare ka ndodhur ne kete plazh… (VIDEO) >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!