Kurti e emëron Elldin Uglarin zëvendësministër të Zhvillimit Rajonal

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot Elldin Uglari, zëvendësministër të Zhvillimit Rajonal.

Kurti e uroi z. Uglari për detyrën dhe i dëshiroi suksese në përmbushjen e përgjegjësive të reja, ka njoftuar zyra e kryeministrit.

Lajmet Kurti e emëron Elldin Uglarin zëvendësministër të Zhvillimit Rajonal >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>