Kumbulla festoi ditëlindjen, bën gjestin që duhet vlerësuar

Marash Kumbulla festoi datëlindjen e tij të 23 në ditën e djeshme. Mbrojtësi shqiptar vendosi që ta ndante gëzimin e tij edhe me disa fëmijë shqiptarë. Kështu lojtari i Romës dërgoi një komplet edukativ për 120 fëmijë në Burrel.

Lapsa, stilolapsa, fletore dhe çanta shpine u mundësuan për ta falë zemërgjerësisë së Kumbullës. “Përshëndetje djemë, doja t’ju përshëndesja dhe t’ju uroj fat, ndërsa filloni studimet. Ju lutem mbani mend se edukimi dhe sjellja janë të rëndësishme, kjo është e rëndësishme. Gjithçka fillon nga ju”, ka thënë Kumbulla.

Lajmet Kumbulla festoi ditëlindjen, bën gjestin që duhet vlerësuar >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!