Kryesuesi Kafexhiu përshëndet vendimin për lirimin nga pagesa të Mamografisë

Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Rahovecit,Defrim Kafexhiu nëpërmjet një postimi në profilin e tij në facebook, ka falënderuar të gjithë anëtarët e pranishëm në seancën e sotme, për diskutimet produktive dhe për kontributin e tyre rreth çështjeve që u trajtuan në seancë.

Mes tjerash kryesuesi falënderon antarët për miratimin e vendimit për lirimin nga pagesa e mamografisë për të gjitha gratë e komunës së Rahovecit.

Postimi i plotë:

Lajmet Kryesuesi Kafexhiu përshëndet vendimin për lirimin nga pagesa të Mamografisë >> Portal informacionesh nga Kosova.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!