Kryeparlamentari Konjufca ngushëllon për dy ngjarjet tragjike në Serbi

Konjufca ngushëllon për dy ngjarjet tragjike në Serbi.

Kryeparlamentari Glauk Konjufca ka ngushëlluar prindërit dhe familjarët e dy ngjarjeve tragjike në Beograd që ndodhën në këtë javë.

“Shpreh ngushëllimet më të thella për prindërit dhe familjarët e viktimave të dy ngjarjeve tragjike në Beograd!”, ka shkruar Konjufca në Facebook.

Ai tha se këto ngjarja janë të rënda kudo që ndodhin.

“Ngjarjet e tilla janë gjithnjë të rënda dhe krijojnë pikëllim për këdo dhe gjithkund, sidomos kur bëhet fjalë për fëmijë dhe civilë, e sidomos kur një nga këto krime të kësaj natyre të rëndë ndodh në një shkollë. Uroj shërim sa më të shpejtë për të plagosurit!”, ka thënë Konjufca.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!