Kristjan Asllani titullar në fitoren e Interit

Interi fitoi thellë 4 me 0 në fushën e Leçes, duke konfirmuar sërish ecurinë e mirë në Seria A.

Kristjan Asllani luajti këtë ndeshje si titullar duke qenë një nga më të mirët në fushë.

Mesfushori shqiptar ka dhënë edhe pasimin për golin e parë të shënuar nga Lautaro Martinez, në pjesën e parë të takimit.

Në të dytën zikaltrit shënuan edhe tre herë të tjera me Fratezin, Lautaro Martinez dhe De Vrij.

Me këtë fitore Interi shkon në kuotën e 66 pikëve duke ruajtur diferencën prej 9 pikësh nga Juventusi i vendit të dytë.

Lajmet Kristjan Asllani titullar në fitoren e Interit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>