Konjufca takohet me raportuesen e KiE, Dora Bakoyannis

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, e ka pritur në takim raportuesen e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Dora Bakoyannis.

Të enjten ajo është takuar edhe me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani, dhe kryeministrin Albin Kurti.

Lajmet Konjufca takohet me raportuesen e KiE, Dora Bakoyannis >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>