Komuna e Mitrovicës Veriore me vendim: 300 € për fëmijët e lindur më 2024, çiftet e reja 500 €

Komuna e Mitrovicës Veriore ka vendosur të ndajë subvencione për fëmijët e lindur në vitin 2024, si dhe për çiftet e reja.

Familjet e fëmijëve të lindur në vitin 2024 do të subvencionohen me 300 euro, ndërsa çiftet e reja me 500 euro.

Për këtë ka njoftuar Komuna e Mitrovicës së Veriut përmes një njoftimi në rrjetin social “Facebook”.

Lajmet Komuna e Mitrovicës Veriore me vendim: 300 € për fëmijët e lindur më 2024, çiftet e reja 500 € >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>