Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë takohet me Grupin e Evropës Juglindore të Gjermanisë

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, të premten ka pritur në takim delegacionin e Grupit të Evropës Juglindore të Parlamentit të Gjermanisë, raporton EO.

Nga ky takim, mediat janë lejuar të marrin pamje ndërsa takimi ka qenë i mbyllur për publikun.

Lajmet Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë takohet me Grupin e Evropës Juglindore të Gjermanisë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>