Komisioni për Mjedis s’e diskuton Projektligjin për Parkun Kombëtar “Bjeshkët e Nemuna”

Komisioni për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim ka shtyrë për një mbledhje tjetër, Projektligjin për për Parkun Kombëtar “Bjeshkët e Nemuna”, me kërkesë të deputetëve të opozitës, raporton Ekonomia Online. Në këtë Komision, u miratua edhe plani i punës për vitin e kaluar, me ç’rast thanë se kanë thyer rekord sa i përket miratimit të Projektligjeve. Kryetarja e këtij Komisioni…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!