Kombëtarja e Argjentinës mbërrin në shtëpi – pamje AP

Të dielën Argjentina e mposhti Francën në finalen e Kampionatit Botëror dhe e fitoi Kupën e Botës.

Agjencia e lajmeve Associated Press ka siguruar pamje nga çasti kur kombëtarja e Argjentinës mbërrin në territorin e Argjentinës.

Lajmet Kombëtarja e Argjentinës mbërrin në shtëpi – pamje AP >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!