Kida dhe Ermali vijnë me këngën “Fiksim”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi e njohur si “Kida” ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Me një ritëm veror, kënga e titulluar “Fiksim” tashmë ka marrë mijëra klikime në Youtube.

Kënga e re është produkt i Big Deal Records.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>