KB Peja paralajmëron Trepçën me këtë postim

Sot do të zhvillohet ndeshja e dytë e serisë finale së “Play Off”-it, mes Pejës e Trepçës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në palestrën sportive “Karagaçi”, nga ora 17:00.

Pak orë para fillimit të kësaj ndeshje, klubi i Pejës ka bërë një tjetër paralajmërim.

Faqja zyrtare e klubit pejan ka publikuar një fotografi nga një ballkon shtëpie, ku shihet një flamur i vendosur, në të cilin shkruan: “Perëndimi i egër”.

Postimi i plotë nga KB Peja (pa ndërhyrje):

“Po vijmë egërr, hajde përjeto !

Ah sa të du moj Pejë, #ZemraRrehMeTy sosht veq badihava !

#ËildËest2023″.

Kujtojmë se për këtë ndeshje janë shitur të gjitha biletat dhe atmosfera pritët të jetë në kulmin e saj.

Lajmet KB Peja paralajmëron Trepçën me këtë postim >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!