Katër muaj pas martesës, burri i pret kokën bashkëshortes së tij

Në Texas të Amerikës është gjetur trupi i pajetë i një gruaje. Kokën e së cilës dyshohet se ia ka prerë bashkëshorti i saj.

Video

Policët kanë arritur që në shtëpin e saj të gjejnë vetëm trupin por jo edhe kokën

“Ne gjetëm një pjesë të trupit të saj, ishte copëtuar dhe shtëpia ishte e mbuluar me gjak”, ka thënë polici, Sherifi Troy Gudry.

Oficerët më vonë kanë gjetur armën e krimit të fshehur në të njëjtin vend ku sulmuesi kishte tentuar të fshihte kokën e bashkëshortës së tij, Diaz.

Ai me tu marrë në pyetje nga policia ka pranuar veprën e cila rëndohet mbi të.

Sipas vlerësimeve, vrasja ka ndodhur rreth orës 11 të mëngjesit të një dite më parë.

Sipas Sherif Gudry, vajza e ndjerë kishte denoncuar disa herë në polici vrasësin e saj për ushtrim të dhunes, shkruan BBC, përcjellë Rahoveci.info.

Lajmet Katër muaj pas martesës, burri i pret kokën bashkëshortes së tij >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!