Julius von Bone, kryembrojtës i Salih Mustafës

Dhomat e Specializuara kanë njoftuar se Julius von Bone është emëruar si kryembrojtës (avokat kryesor) i ish-eprorit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Salih Mustafa.

Në njoftimin e DHSK-së thuhet se Von Bone e ka përfaqësuar Mustafën gjatë fazave të gjykimit dhe apelit

Fillimisht “Cali” ishte dënuar me 26 vjet burgim, por që më pas Apeli i Speciales ia ka ulur dënimin atij në 22 vjet.

Lajmet Julius von Bone, kryembrojtës i Salih Mustafës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>