Januzaj nënshkruan për ekipin e njohur turk

Adnan Januzaj do të ndryshojë ambient në afatin kalimtar dimëror. Futbollisti me origjinë shqiptare do të huazohet në Turqi, tek ekipi Istanbul Basaksehir.

Kështu raporton gazetari i njohur Rudy Galetti.

Basaksehir do ta paguajë pagën e plotë të Januzajt deri në fund të sezonit aktual.

Sevilla do ta monitorojë situatën e tij dhe do të vendos për të ardhmen në fund të sezonit.

Lajmet Januzaj nënshkruan për ekipin e njohur turk >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!