Ja sa raste me COVID-19 u shënuan brenda 24-orëve në vend

Instituti Kombëtarë i Shëndetit Publik të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 13 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, pas 138 testimeve të bëra.

Sipas IKShPK-së janë shëruar 17 persona si dhe tetë persona janë të hospitalizuar.

Aktualisht janë 109 raste aktive me COVID-19, thuhet në njoftimin e IKSHPK-së.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!