Ish-këshilltari i Metës, Ilir Kulla merret në pyetje nga SPAK

Ish-këshilltari i Ilir Metës, Ilir Kulla është paraqitur gjatë mesditës së sotme në SPAK. Ai ka hyrë atje mesditën e kësaj të marte.

Nuk ka ende të dhëna në lidhje me shkakun e pranisë së Kullës në SPAK. Ai ka thënë para gazetarëve të pranishëm para SPAK se nuk kishte asnjë dijeni mbi arsyen e thirrjes.

Ilir Kulla ka disa biznese në pronësi dhe më herët ka mbajtur disa detyra shtetësore.

Së fundmi ka qenë edhe këshilltar i ish-Presidentit Meta.

Ilir Kulla është protagonist edhe në media me analiza dhe tematike me fokus rajonal dhe ndërkombëtar.

Lajmet Ish-këshilltari i Metës, Ilir Kulla merret në pyetje nga SPAK >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>