Irkenc Hyka publikon këngën “Syni”

Këngëtari i njohur Irkenc Hyka ka sjellur një projekt të ri muzikor.

“Syni” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Tekstin e ka shkruar Petro Xhori bashkë me Lorenc Hasramën me vijë melodike të kompletuar nga Anxhelo Koci.

Për ‘beat’ u kujdes Alandy dhe i gjithë projekti u kompletua në studion e ‘Unix’.

Videoklipi iu besua produksionit, Max Production.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>