“Interes-i” i Dafinës dhe Elinelit vjen me videoklip

Artistët shqiptar, Dafina Zeqiri dhe Elinel kanë sjellur me videoklip bashkëpunimin e tyre të fundit.

Kënga e titulluar “Interes” është pjesë e albumit të artistes “The Absolute Vol.1”, të cilin Dafina e ka publikuar para 8 dite.

19 orë pas publikimit kënga me videoklip ka arritur të mbledh rreth 172 mijë shikime në “Youtube”.

Producent i këngës është Rzon, teksti është shkruar nga Dafina dhe Elinel, melodia nga Dafina dhe Elinel dhe video është realizuar nga Entermedia.

Ndërkohë kujtojmë se artistët kanë pasur edhe bashkëpunime të tjera si “A mke dashtë” dhe “Faj”./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>