Instituti Hidrometeorologjik njofton se çfarë moti do të kemi sot në Kosovë

Mot i vranët dhe me riga shiu.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur sot do të mbajë mot i vranët dhe me riga shiu.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin -2 deri në 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të jenë 4 deri në 6 gradë Celsius.

Gjatë këtyre ditëve do të ketë erë nga drejtimet e ndryshme, e lehtë dhe lokalisht mesatare deri e fortë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!