Ia publikoi ish të dashurës fotografinë ‘nudo’, i dyshuari arrestohet e më pas lirohet

Një person është arrestuar dje në Podujevë. Ai dyshohet se e ka publikuar një fotografi “nudo” të ish të dashurës së tij.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“KEQPËRDORIM I FËMIJËVE NË PORNOGRAFI- Podujevë 15.03.2023 – 11:14. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka publikuar një foto nudo të ish të dashurës së tij viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!