I ofroi ryshfet zyrtarëve policorë në Leposaviq, arrestohet një serb

Një person nga komuniteti serb është arrestuar pasi i njëjti ka ofruar ryshfet zyrtarëve policorë me qëllim të mos shqiptimit të një gjobe.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 14:45, në Leposaviq.

Tutje, bëhet e ditur se i njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull serb pasi që i njëjti ka ofruar ryshfet zyrtarëve policorë me qëllim mos shqiptimit të një gjobe. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit,  është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Lajmet I ofroi ryshfet zyrtarëve policorë në Leposaviq, arrestohet një serb >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>