Hysaj me shumë gjasë nuk do jetë më pjesë e Lacios

Largimi i Tudor nga Lazio nuk ndryshon asgjë në lidhje me të ardhmen e Elseid Hysaj.

Në Itali vijojnë të besojnë se Hysaj do të largohet nga kryeqyteti, ky ishte viti i tij i fundit.

Në planin e hartuar nga drejtuesit e klubit, Hysaj nuk bën pjesë, kjo edhe për shkak të politikave që kanë vendosur të ndjekin në lidhje me angazhimin e lojtarëve të rinj.

Sipas mediave italiane, dy lojtarët e parë që do të largohet janë Hysaj dhe Pedro.

Jo vetëm forma e shfaqur gjatë këtij sezoni, por dhe mosha, tashmë 30 vjeç, janë dy faktorë kryesorë që largojnë Hysajn nga Lazio.

Për momentin, nuk ka emra konkret në lidhje me të ardhmen e tij, por situata mund të ndryshojë nëse Hysaj zhvillon një Evropian pozitiv.

Lajmet Hysaj me shumë gjasë nuk do jetë më pjesë e Lacios >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>