Hoxha i VV-së e poston një foto feste, Albin Kurti çudit me pamjen

Elvis Hoxha i LVV-së ka postuar një fotografi në Facebook së bashku me kryeministrin Kurti dhe ministrin Sveçla.

Ajo çka bie në sy në këtë fotografi të ‘krerëve’ të Vetëvendosjes është pamja e çuditshme e kryeministrit Kurti.

Përmes kësaj fotografie, Hoxha ka uruar të gjithë ata që siç ka thënë ai “punojnë për mbarësinë e shqiptarëve”.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!