Hidhet shorti/ Shqipëria njeh kundështarët në Ligën e Kombeve

Është hedhur pak më parë shorti i UEFA Nations League, ku Shqipëria është njohur me kundërshtarët që do të ketë në grup.

Ky short është hedhur në Paris dhe startoi në orën 18:00 si event për t’u njohur me përballjet e UEFA Nations League 2023-2024.

Shqipëria ndodhet në Ligën B, në grupin B1 dhe si kundërshtarë në grup do të ketë Çekinë, Ukrainën dhe Gjeorgjinë. 

Lajmet Hidhet shorti/ Shqipëria njeh kundështarët në Ligën e Kombeve >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>