Haradinaj uron 8 Marsin me një fotografi me nënën dhe gruan

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka uruar Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Urimin e tij Haradinaj e ka bërë me një fotografi ku shihet bashkë me nënën Rukë dhe bashkëshorten e tij, Anitën.

“Shumë dashuri, përkrahje e barazi! Urime 8 Marsi – Dita Ndërkombëtare e Gruas!”, ka shkruar Haradinaj.

Lajmet Haradinaj uron 8 Marsin me një fotografi me nënën dhe gruan >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>